REZERVACEROZVRH HODINKALENDÁŘ AKCÍ

V našem zdravotně kondičním centru jsou pro Vás připraveny dva klimatizované sály a místnost pro individuální tréninky a masáže.

 

Jak už logo centra napovídá, hlavním zaměřením budou především zdravé a funkční nohy a páteř.  Nohy jsou pilíře, které nesou celé naše tělo, a to v jakém jsou stavu, ovlivňuje celý organismus. Páteř je jako stožár, který udržuje tělo napřímené a ovlivňuje nejen fyzický, ale i psychický stav a také všechny systémy v těle.

 

Na své si přijdou také ti, kteří mají rádi rychlejší a intenzivnější formy skupinových lekcí. I tyto lekce budou v naší nabídce. Také v těchto lekcích budeme klást důraz především na správné technické provedení a dýchání.

 

Preferujeme kvalitu před kvantitou! Z tohoto důvodů u nás probíhají lekce v menších skupinách, lektor má tak větší přehled o tom, zda cvičení provádíte správně a současně má více času na případnou korekci.

 

Pokud jste po úrazu či nemoci nebo máte jiný zdravotní problém nebo omezení (bolest zad, hallux valgus, ploché nohy, skoliózu, zvětšenou bederní lordózu, hyperkyfózu) můžete zvolit individuální cvičení, které je vždy přizpůsobeno zdravotnímu stavu a přání klienta.

 

Dopřejte svému tělu zdravý pohyb a přijďte si k nám zacvičit!

 

 

 

 

           

 

 

              

partneři