REZERVACEROZVRH HODINKALENDÁŘ AKCÍ

DIASTÁZA – zdravotní cvičení nejen po porodu

 

Uzavřený kurz

 

10 + 1 lekce

 

Začátek 28. 1. 2019 v 18:00 hod     

 

Kapacita omezena:  10 míst

 

Lektor: Bc. Jaroslav Otáhal

 

Informovanost ohledně diastázy a toho jak s ní pracovat je v dnešní době nedostatečná. Hodně žen po porodu často neví, jak opět začít cvičit a dostat své tělo zpět do formy.

 

Proto jsme vytvořili tento kurz DIASTÁZA – zdravotní cvičení nejen po porodu, který je určen jak pro maminky po porodu, které mají ukončené šestinedělí, tak i pro ty, které nejsou bezprostředně po porodu, ale ví, že diastázu mají a chtějí s tím něco dělat.

 

Kurz nese sice název „Diastáza“, ale bude se týkat mnohem širších souvislostí než pouze rozestupu přímých břišních svalů.

 

Probereme mnoho souvisejících témat včetně správného dechového stereotypu, koordinované aktivace břišních svalů, správnou funkci bránice, pánevního dna i funkčního postavení chodidel.

Budeme se zabývat správným nastavením pánve, páteře, hrudníku, žeber, lopatek a hlavy, v podstatě projdeme celé tělo.

 

Naučíte se nejen správné držení, ale také se dozvíte, jak všechna tato témata souvisí právě s diastázou, inkontinencí, bolestí zad, hlavy a případnými dalšími zdravotními problémy.

 

Získáte mnoho teoretických znalostí, ale hlavně praktických cviků, které se na hodinách naučíte a doma je pak budete poctivě a pravidelně cvičit! :-)

 

Jedna hodina týdně prostě nestačí. To je třeba si uvědomit hned na začátku.

 

Cena: 1800,- Kč

 

Přihlášení a rezervace ZDE,

V případě nejasností či dotazů nás kontaktujte na  info@effko.cz

partneři